3-4 colors/sprinkles/3 custom design/wording
4 dz Pretzels
4 dz Oreos
4 dz Rice Krispies
4 dz Cakesicles
Add Ons
Price per dozen
Pretzels- $20
Oreos- $20
Rice Krispies- $30
Cakesicles- $40
Marshmallows- $20
Wafers- $20
Cupcakes- $24
Jumbo Marshmallows- $30
*Custom packages can be made*
Please please orders 2 weeks in advance
2-3 colors/sprinkles/2 custom design/wording
3 dz Pretzels
3 dz Oreos
3 dz Rice Krispies
3 dz Cakesicles
Add Ons
Price per dozen
Pretzels- $20
Oreos- $20
Rice Krispies- $30
Cakesicles- $40
Marshmallows- $20
Wafers- $20
Cupcakes- $24
Jumbo Marshmallows- $30
*Custom packages can be made*
Please please orders 2 weeks in advance
2-3 colors/sprinkles/2 custom design/wording
2 dz Pretzels
2 dz Oreos
2 dz Rice Krispies
2 dz Cakesicles
Add Ons
Price per dozen
Pretzels- $20
Oreos- $20
Rice Krispies- $30
Cakesicles- $40
Marshmallows- $20
Wafers- $20
Cupcakes- $24
Jumbo Marshmallows- $30
*Custom packages can be made*
Please please orders 2 weeks in advance
1-2 colors/sprinkles/1 custom design/wording
1 dz Pretzels
1 dz Oreos
1 dz Rice Krispies
1 dz Cakesicles
Add Ons
Price per dozen
Pretzels- $20
Oreos- $20
Rice Krispies- $30
Cakesicles- $40
Marshmallows- $20
Wafers- $20
Cupcakes- $24
Jumbo Marshmallows- $30
*Custom packages can be made*
Please please orders 2 weeks in advance
1-2 colors/sprinkles/1 custom design/wording
½ dz Pretzels
½ dz Oreos
½ dz Rice Krispies
½ dz Cakesicles
Add Ons
Price per dozen
Pretzels- $20
Oreos- $20
Rice Krispies- $30
Cakesicles- $40
Marshmallows- $20
Wafers- $20
Cupcakes- $24
Jumbo Marshmallows- $30
*Custom packages can be made*
Please please orders 2 weeks in advance